loader image
Search here:

Kariyer

Provet Veteriner Ürünleri; hedeflerine ulaşırken en değerli kaynağın şirketine gönülden bağlı ve yüksek nitelikli insan gücü olduğunun bilinciyle,

  • Çalışan ve Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, yenilikçi, şeffaf, dürüst,  insana, hayvana ve çevreye saygılı, rekabetçi ve güvenilir olma değerlerini ön planda tutan ve her adımında bu değerleri benimseyen çalışanlarıyla birlikte bu yolda olmayı amaçlamaktadır.
  • İnsan kaynağındaki verimliliğe önem veren Provet, karşılıklı güven ve saygının hâkim olduğu, katılımcılığın değer gördüğü, proaktif yaklaşımların benimsendiği, iletişim kanallarının açık ve şeffaf olduğu bir grup olma hedefini benimsemektedir.

Yeni mezun ve deneyimli adayların yetkinlik ve teknik bazda işe uygunluğunun değerlendirilmesinde; “Yetkinlik Bazlı Mülakat”, “İngilizce Seviye Tespit Sınavı” ve pozisyona uygun “Genel Bilgi Ölçme Testi” gibi değerlendirme araçlarını uygular.

Değerlendirmeler sonucunda uygun bulunan adaylara iş teklifi yapılır ve pozisyona uygun bulunan aday bizimle birlikte bu ekibin bir parçası olur.

Adaylar açık pozisyonlarımızı  www.kariyer.net  internet sitesinden takip edebilir, iş başvurularını bu adresten veya kariyer@provet.com.tr adresine özgeçmişlerini göndererek yapabilirler.